BAKON BK880 INTEL SICAK HAVA HAVYA İSTASYONU
- Marka: FORTE
- Ürün Kodu: BK880 HAVYA İSTASYONU
- Stok Durumu: Stokta
₺6,702.38
- Vergisiz Fiyat: ₺5,585.32
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BK880 |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 550 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 100 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 500 °C |
| Ağırlık | 1.8 Kg |
Etiketler: BAKON BK880 INTEL SICAK HAVA HAVYA İSTASYONU, BK880 HAVYA İSTASYONU

