BAKON BK601 PRO INTELLİGENT HAVYA İSTASYONU
- Marka: FORTE
- Ürün Kodu: BK601 PRO HAVYA İSTASYON
- Stok Durumu: Stokta
₺8,578.90
- Vergisiz Fiyat: ₺7,149.09
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | BK601 |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 120 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 150 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 480 °C |
| Ağırlık | 1 Kg |
Etiketler: BAKON BK601 PRO INTELLİGENT HAVYA İSTASYONU, BK601 PRO HAVYA İSTASYON

