BAKON BK300S 32BİT ARM4 MİKRO İŞLEMCİLİ ROBOT
- Marka: FORTE
- Ürün Kodu: BK300S 32BIT ARM4 ROBOT
- Stok Durumu: Stokta
₺30,401.95
- Vergisiz Fiyat: ₺25,334.96
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BK300S |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç (Max) | 300 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 100 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 480 °C |
| Ağırlık | 3.15 Kg |
Etiketler: BAKON BK300S 32BİT ARM4 MİKRO İŞLEMCİLİ ROBOT, BK300S 32BIT ARM4 ROBOT

