RELAY 10A 24VAC 3PNC 11PIN DRAGON - 60.3-3-24VAC
- Marka: AXBOOM
- Ürün Kodu: 60.3-3-24VAC
- Stok Durumu: Stokta
₺197.40
- Vergisiz Fiyat: ₺164.50
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Socket |
| Pin Sayısı | 11 Pin |
| Uzunluk | 37 mm |
| Genişlik | 33 mm |
| Yükseklik | 51 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: RELAY 10A 24VAC 3PNC 11PIN DRAGON - 60.3-3-24VAC, 60.3-3-24VAC, Röleler ve Röle Soketleri

