RES.(5025) 2010 150m Ohms 1% 1/2W - WSL2010R1500FEA
- Marka: ARKLED
- Ürün Kodu: WSL2010R1500FEA
- Stok Durumu: Stokta
₺47.90
- Vergisiz Fiyat: ₺39.92
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | VISHAY DALE |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 2010 (5025 Metric) |
| Direnç Değeri | 150 m Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/2 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Current Sensing, Thick Film |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Sıcaklık Katsayısı | ±75 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(5025) 2010 150m Ohms 1% 1/2W - WSL2010R1500FEA, WSL2010R1500FEA, Dirençler
