ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=49MM G=33.8MM L=80MM - 1551AS80 AL.SOĞUTUCU
- Marka: INTERSIL
- Ürün Kodu: 1551AS80 AL.SOĞUTUCU
- Stok Durumu: Stokta
₺96.63
- Vergisiz Fiyat: ₺80.53
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 1551AS |
| Materyal | Aluminium |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Malzeme Yüzey İşlemi | N/A |
| Bağlantı Yöntemi | Bolt On |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 30 mm |
| Genişlik | 33.8 mm |
| Yükseklik | 49 mm |
| Uyumlu Kasa/Kılıf Tipi | None |
Etiketler: ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=49MM G=33.8MM L=80MM - 1551AS80 AL.SOĞUTUCU, 1551AS80 AL.SOĞUTUCU, Soğutucular

