ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=34MM G=74.9MM L=176MM - 1181AS176 AL.SOĞUTUCU
- Marka: INTERSIL
- Ürün Kodu: 1181AS176 AL.SOĞUTUCU
- Stok Durumu: Stokta
₺310.42
- Vergisiz Fiyat: ₺258.68
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 1181AS |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Uzunluk | 176 mm |
| Genişlik | 74.9 mm |
| Yükseklik | 34 mm |
Etiketler: ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=34MM G=74.9MM L=176MM - 1181AS176 AL.SOĞUTUCU, 1181AS176 AL.SOĞUTUCU, Soğutucular

