ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=32.8MM G=113MM L=120MM - 581AS120 AL.SOĞUTUCU
- Marka: INTERSIL
- Ürün Kodu: 581AS120 AL.SOĞUTUCU
- Stok Durumu: Stokta
₺313.53
- Vergisiz Fiyat: ₺261.27
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 581AS |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Uzunluk | 120 mm |
| Genişlik | 113 mm |
| Yükseklik | 32.8 mm |
Etiketler: ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=32.8MM G=113MM L=120MM - 581AS120 AL.SOĞUTUCU, 581AS120 AL.SOĞUTUCU, Soğutucular

