ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=16.5MM G=23.7MM L=25MM - 59AS25 AL.SOĞUTUCU
- Marka: INTERSIL
- Ürün Kodu: 59AS25 AL.SOĞUTUCU
- Stok Durumu: Stokta
₺52.46
- Vergisiz Fiyat: ₺43.72
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 59AS |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Uzunluk | 25 mm |
| Genişlik | 23.7 mm |
| Yükseklik | 16.5 mm |
Etiketler: ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=16.5MM G=23.7MM L=25MM - 59AS25 AL.SOĞUTUCU, 59AS25 AL.SOĞUTUCU, Soğutucular

