ADAPTERS DESKTOP MOUNT AC/DC 12VDC 5A 60W - FSP060-DHAN3
- Marka: RALTRON
- Ürün Kodu: FSP060-DHAN3
- Stok Durumu: Stokta
₺1,761.37
- Vergisiz Fiyat: ₺1,467.81
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Masaüstü Tipi Adaptörler |
| Üretici Firma | FSP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 90-264 VAC |
| Çıkış Voltajı | 12 VDC |
| Çıkış Akımı | 5 A |
| Çıkış Gücü | 60 W |
| Giriş Bağlantısı | IEC 320-C14 |
| Çıkış Bağlantısı | Barrel Plug, 2.5 mm I.Dx5.5 mm O.Dx9.5 mm |
| Verimlilik | 89 % |
| Kablo Uzunluğu | 1 m |
| Polarizasyon | Positive Center |
| Uzunluk | 110 mm |
| Genişlik | 62 mm |
| Yükseklik | 31.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
Etiketler: ADAPTERS DESKTOP MOUNT AC/DC 12VDC 5A 60W - FSP060-DHAN3, FSP060-DHAN3, AC/DC Adaptörler

