AC/DC CONV 3W 110-240VAC 12VDC 250mA - HLK-PM12
- Marka: PIC WIRE
- Ürün Kodu: HLK-PM12
- Stok Durumu: Stokta
₺197.28
- Vergisiz Fiyat: ₺164.40
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | AC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | HI-LINK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Giriş Voltajı | 100-240 VAC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Voltajı 4 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 250 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Çıkış Akımı 4 | None |
| Güç | 3 W |
| İzolasyon | N/A |
| Verimlilik | 73 % |
| Uzunluk | 34 mm |
| Genişlik | 20 mm |
| Yükseklik | 15 mm |
Etiketler: AC/DC CONV 3W 110-240VAC 12VDC 250mA - HLK-PM12, HLK-PM12, Dönüştürücü Modüller

