IC-607 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP - MCP607T-I/ST
- Marka: ABLIC
- Ürün Kodu: MCP607T-I/ST
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺73.20
- Vergisiz Fiyat: ₺61.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP8 |
| Amplifikatör Tipi | CMOS Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Bant Genişliği | 155 kHz |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 6 V |
| Besleme Akımı | 18.7 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 250 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2.5V to 6.0V MicroPower CMOS Op Amp |
Etiketler: IC-607 OPAMP GP 2 CIRCUIT 8TSSOP - MCP607T-I/ST, MCP607T-I/ST, Lineer Entegreler

