Stokta Yok
TEXAS
TPSM5601R5HRDAR - IC-5601 NON-ISOLATED MODULE 1-16V 1.5A
₺480.00
Vergisiz Fiyat: ₺400.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC Anahtarlamalı Step Down Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | BQFN15 |
| Giriş Voltajı | 4.2 to 60 V |
| Çıkış Akımı | 1.5 A |
| Güç | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
TPSM5601R5HRDAR - IC-5601 NON-ISOLATED MODULE 1-16V 1.5A
₺480.00
Hızlı Stok Bilgisi Al
