Stokta
TEXAS
TPS92612QDBVRQ1 - IC LED DRV LIN PWM 150MA SOT23-5
₺39.35
Vergisiz Fiyat: ₺32.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 40 V |
| Çıkış Voltajı | 0 to 40 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Automotive Single-Channel LED Driver |
TPS92612QDBVRQ1 - IC LED DRV LIN PWM 150MA SOT23-5
₺39.35
