Stokta
TEXAS
TPS7A6533QKVURQ1 - IC REG LINEAR 3.3V 300MA TO252-3
₺119.72
Vergisiz Fiyat: ₺99.76
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252-3 (DPAK) |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 7 to 40 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 40 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 300 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 300mA 40-V, Low-Dropout Regulator with 25-uA Quiescent Current |
TPS7A6533QKVURQ1 - IC REG LINEAR 3.3V 300MA TO252-3
₺119.72
