Stokta
TEXAS
TPS7A0533PDBVR - IC-7A0533 REG LINEAR POS ADJ 200mA SOT23-5 TEXAS
₺8.31
Vergisiz Fiyat: ₺6.93
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 1.4 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 200 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 1-uA UltraLow IQ, 200mA Low-Dropout Regulator in a Small-Size Package |
TPS7A0533PDBVR - IC-7A0533 REG LINEAR POS ADJ 200mA SOT23-5 TEXAS
₺8.31
