Stokta Yok
TEXAS
TPS79901DRVR - IC-799001 REG LIN POS ADJ 200MA 6WSON
₺27.31
Vergisiz Fiyat: ₺22.76
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WSON6 (2x2) |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 6.5 V |
| Çıkış Voltajı | 1.2 to 6.5 V |
| Çıkış Akımı | 200 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 200 mA Low Quiescent Current Ultralow Noise High-PSRR Low Dropout Linear Regulator |
TPS79901DRVR - IC-799001 REG LIN POS ADJ 200MA 6WSON
₺27.31
Hızlı Stok Bilgisi Al
