Stokta
TEXAS
TPS79501QDRBRQ1 - IC-79501 REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON
₺120.02
Vergisiz Fiyat: ₺100.02
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SON8 |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.7 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 1.2 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Ultra-Low-Noise, High-PSRR, Fast, RF, 500mA Low-Dropout Linear Regulators |
TPS79501QDRBRQ1 - IC-79501 REG LINEAR POS ADJ 500MA 8SON
₺120.02
