Stokta
TEXAS
TPS79501DCQRM3 - IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
₺100.77
Vergisiz Fiyat: ₺83.98
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223-6 |
| Regülatör Tipi | Positive Adjustable |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.7 to 6 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 6 V |
| Çıkış Voltajı | 1.225 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Ultra-Low-Noise, High-PSRR, Fast, RF, Low-Dropout Linear Regulator |
TPS79501DCQRM3 - IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
₺100.77
