Stokta
TEXAS
TPS780180300DRVR - IC-780180300 REG LIN 1.8V/3V 150MA 6-WSON(2X2)
₺25.14
Vergisiz Fiyat: ₺20.95
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WSON6 (2x2) |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 1.8 V, 3 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 150mA Low-Dropout Regulator, UltraLow-Power, IQ 500 nA with Pin-Selectable, Dual-Level Output Voltage |
TPS780180300DRVR - IC-780180300 REG LIN 1.8V/3V 150MA 6-WSON(2X2)
₺25.14
