Stokta
TEXAS
TPS74612PQWDRBRQ1 - IC-74612 LINEAR VOLTAGE REGULATOR POSITIVE FIXED 1
₺25.58
Vergisiz Fiyat: ₺21.32
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SON8 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 1.5 to 6 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 6 V |
| Çıkış Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Akımı | 1 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Automotive, 1A LDO with Power-Good in Small Wettable Flank WSON Packages |
TPS74612PQWDRBRQ1 - IC-74612 LINEAR VOLTAGE REGULATOR POSITIVE FIXED 1
₺25.58
