Stokta
TEXAS
TPS73233DBVR - IC-73233 REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
₺52.91
Vergisiz Fiyat: ₺44.10
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 1.7 to 5.5 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 250 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Reverse Polarity |
TPS73233DBVR - IC-73233 REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
₺52.91
