Stokta
TEXAS
TPS71733QDRVRQ1 - IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WSON
₺33.45
Vergisiz Fiyat: ₺27.88
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WSON6 (2x2) |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 6.5 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 150 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low-Noise, High-Bandwidth PSRR, Low-Dropout, 150mA Linear Regulator |
TPS71733QDRVRQ1 - IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WSON
₺33.45
