Stokta
TEXAS
TPS71550DCKR - IC-7155 REG LINEAR 5V 50MA SC70-5
₺21.59
Vergisiz Fiyat: ₺17.99
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC70-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.5 to 24 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 50mA 24-V, 3.2-uA Supply Current Low-Dropout Linear Regulator |
TPS71550DCKR - IC-7155 REG LINEAR 5V 50MA SC70-5
₺21.59
