Stokta
TEXAS
TPS70151PWP - IC-70151 V.REG.LDO 3.3V/1.8V HTSSOP20 SMD TI
₺201.38
Vergisiz Fiyat: ₺167.81
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP20 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 6 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V, 1.8 V |
| Çıkış Akımı | 500 mA, 250 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Dual-Output Low Dropout Voltage Regulators with Power-Up Sequencing for Split-Voltage DSP Systems |
TPS70151PWP - IC-70151 V.REG.LDO 3.3V/1.8V HTSSOP20 SMD TI
₺201.38
