Stokta
TEXAS
TPS65320QPWPRQ1 - IC-65320 V.REG BUCK W/LDO TSSOP14
₺72.81
Vergisiz Fiyat: ₺60.67
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP14 |
| Regülatör Tipi | N/A |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 3.6 to 40 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | N/A |
| Çıkış Voltajı | 1.1 to 20 V, 1.1 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 3.2 A, 280 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 40V Step Down Converter with Eco Mode and LDO Regulator |
TPS65320QPWPRQ1 - IC-65320 V.REG BUCK W/LDO TSSOP14
₺72.81
