Stokta
TEXAS
TPS630702RNMT - IC-630702 REG BCK BST ADJ 2.5V 1 OUTPUT 2A 15
₺131.81
Vergisiz Fiyat: ₺109.84
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VQFN15 HR (3x2.5) |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up/Step-Down |
| Giriş Voltajı | 2 to 16 V |
| Çıkış Voltajı | 2.5 to 9 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 2.4 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 2V to 16V Buck-Boost Converter with 3.6-A Switch Current |
TPS630702RNMT - IC-630702 REG BCK BST ADJ 2.5V 1 OUTPUT 2A 15
₺131.81
