Stokta
TEXAS
TPS62730DRYR - IC-62730 DCDC CONV STP-DN SYNC LP 6SON TI
₺34.56
Vergisiz Fiyat: ₺28.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | UFDFN6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 1.9 to 3.9 V |
| Çıkış Voltajı | 2.1 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Anahtarlama Frekansı | 3 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Step Down Converter with Bypass Mode for Ultra Low Power Wireless Applications |
TPS62730DRYR - IC-62730 DCDC CONV STP-DN SYNC LP 6SON TI
₺34.56
