Stokta
TEXAS
TPS61193PWPRQ1 - IC-61193 DRIVER IC 3CH 20HTSSOP
₺48.21
Vergisiz Fiyat: ₺40.18
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP20 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 45 V |
| Çıkış Voltajı | 45 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Low-EMI Automotive LED Driver With Three 100-mA Channels |
TPS61193PWPRQ1 - IC-61193 DRIVER IC 3CH 20HTSSOP
₺48.21
