Stokta
TEXAS
TPS61175PWPR - IC-61175 BOOST CONVERTER 3A SOP14 TI
₺103.31
Vergisiz Fiyat: ₺86.09
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP14 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Giriş Voltajı | 2.9 to 18 V |
| Çıkış Voltajı | 2.9 to 38 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 200 kHz to 2.2 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | HighVoltage Boost Converter |
TPS61175PWPR - IC-61175 BOOST CONVERTER 3A SOP14 TI
₺103.31
