Stokta
TEXAS
TPS61161ADRVR - IC-61161 LED DRVR RGLTR DIM 700MA 6SON
₺30.50
Vergisiz Fiyat: ₺25.42
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WSON6 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 18 V |
| Çıkış Voltajı | 38 V |
| Çıkış Akımı | 700 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | White LED Driver with PWM Brightness Control |
TPS61161ADRVR - IC-61161 LED DRVR RGLTR DIM 700MA 6SON
₺30.50
