Stokta
TEXAS
TPS61040DBVR - IC-61040 LED DRIVER 0.35A DC-DC PWM SOT-23-5 TI
₺43.99
Vergisiz Fiyat: ₺36.66
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 6 V |
| Çıkış Voltajı | 28 V |
| Çıkış Akımı | 350 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low-Power DC-DC Boost Converter |
TPS61040DBVR - IC-61040 LED DRIVER 0.35A DC-DC PWM SOT-23-5 TI
₺43.99
