Stokta
TEXAS
TPS61032PWPR - IC-61032 REG BST 5V 3.6A SYNC HTSSOP16
₺117.08
Vergisiz Fiyat: ₺97.57
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP16 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Up |
| Giriş Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 3.6 A |
| Anahtarlama Frekansı | 600 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 96% Efficient Synchronous Boost Converter with 4A Switch |
TPS61032PWPR - IC-61032 REG BST 5V 3.6A SYNC HTSSOP16
₺117.08
