Stokta
TEXAS
TPS562201DDCT - IC-562201 REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6
₺23.93
Vergisiz Fiyat: ₺19.94
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSOT23-6 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 17 V |
| Çıkış Voltajı | 0.768 to 7 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 580 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4.5V to 17V Input, 2A Synchronous Step-Down Voltage Regulator |
TPS562201DDCT - IC-562201 REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6
₺23.93
