Stokta
TEXAS
TPS55340RTER - IC-55340 MULT CONFG ISO ADJ 16 WQFN
₺107.76
Vergisiz Fiyat: ₺89.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WQFN16 (3x3) |
| Giriş Voltajı | 2.9 to 32 V |
| Çıkış Voltajı | 2.9 to 38 V |
| Çıkış Akımı | 5.25 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
TPS55340RTER - IC-55340 MULT CONFG ISO ADJ 16 WQFN
₺107.76
