Stokta
TEXAS
TPS54540BQDDARQ1 - IC-5454 REG BCK SPLIT RAIL ADJ 8SOPWR
₺233.05
Vergisiz Fiyat: ₺194.21
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 42 V |
| Maksimum Frekans | 100 kHz to 2.5 MHz |
| Çalışma Döngüsü | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 4.5-V to 42-V Input, 5-A, Step-Down DC-DC Converter With Eco-Mode |
TPS54540BQDDARQ1 - IC-5454 REG BCK SPLIT RAIL ADJ 8SOPWR
₺233.05
