Stokta
TEXAS
TPS54360DDAR - IC-54360 REG BUCK SPLIT RAIL 8SOPWRPAD
₺42.58
Vergisiz Fiyat: ₺35.48
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 Power Pad |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 60 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 58.8 V |
| Çıkış Akımı | 3.5 A |
| Anahtarlama Frekansı | 100 kHz to 2.5 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 60V Input, 3.5A, Step-Down DC/DC Converter with Eco-Mode |
TPS54360DDAR - IC-54360 REG BUCK SPLIT RAIL 8SOPWRPAD
₺42.58
