Stokta
TEXAS
TPS54331DR - IC-54331D REG. BUCK ADJ 3A 8SOIC TI
₺36.40
Vergisiz Fiyat: ₺30.34
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 3.5 to 28 V |
| Çıkış Voltajı | 0.8 to 25 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 570 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 3A, 28V Input, Step Down DC-DC Converter with Eco-Mode |
TPS54331DR - IC-54331D REG. BUCK ADJ 3A 8SOIC TI
₺36.40
