Stokta
TEXAS
TPS5430DDAR - IC-5430DDAR STEP-DOWN SWIFT CONVERTER SO8 SMD TI
₺192.50
Vergisiz Fiyat: ₺160.41
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 5.5 to 36 V |
| Çıkış Voltajı | 1.23 to 31 V |
| Çıkış Akımı | 3 A |
| Anahtarlama Frekansı | 500 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Step Down Converter |
TPS5430DDAR - IC-5430DDAR STEP-DOWN SWIFT CONVERTER SO8 SMD TI
₺192.50
