Stokta
TEXAS
TPS4H000AQPWPRQ1 - IC-S4H00 PWR SWTCH N-CHAN 1:1 20HTSSOP
₺98.07
Vergisiz Fiyat: ₺81.72
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Power Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | HTSSOP20 |
| Besleme Voltajı | Not Required |
| Çıkış Akımı (Maks) | 750 mA |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Çıkış Tipi | High Side |
| Giriş Voltajı | 3.4 to 40 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 40-V, 1000-mohm Quad-Channel Smart High-Side Switch |
TPS4H000AQPWPRQ1 - IC-S4H00 PWR SWTCH N-CHAN 1:1 20HTSSOP
₺98.07
