Stokta
TEXAS
TPS25200DRVR - IC-25200 CONTROLLER HOT SWAP 1 CHANNEL 6-SON
₺20.66
Vergisiz Fiyat: ₺17.22
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Hot Swap Voltaj Kontrol Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SON6 |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 6.5 V |
| Besleme Akımı | 200 to 1700 uA |
| Çıkış Akımı | 2.5 A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 5V eFuse with Precision Adjustable Current Limit and Overvoltage Clamp |
TPS25200DRVR - IC-25200 CONTROLLER HOT SWAP 1 CHANNEL 6-SON
₺20.66
