Stokta
TEXAS
TPS2420RSAR - IC-2420 HOT SWAP CTRLR GP 16QFN
₺107.25
Vergisiz Fiyat: ₺89.37
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Hot Swap Voltaj Kontrol Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN16 |
| Besleme Voltajı | 3 to 20 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çıkış Akımı | 5 A |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 5-A, 20-V Integrated FET Hot-Swap Controller |
TPS2420RSAR - IC-2420 HOT SWAP CTRLR GP 16QFN
₺107.25
