Stokta Yok
TEXAS
TPS23861PW - IC-23861 POE CNTRL 4 CHANNEL28TSSOP
₺164.06
Vergisiz Fiyat: ₺136.72
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Diğer Güç Yönetimi Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP28 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V, 44 to 57 V |
| Besleme Akımı | 3.5 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | IEEE 802.3at Quad Port Power-over-Ethernet PSE Controller |
TPS23861PW - IC-23861 POE CNTRL 4 CHANNEL28TSSOP
₺164.06
Hızlı Stok Bilgisi Al
