TPM1S101N130R - THERMISTOR PTC 0603 100R 130±7C THINKING
- Marka: THINKING
- Ürün Kodu: TPM1S101N130R
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺7.61
- Vergisiz Fiyat: ₺6.34
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Sensing |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Bağlantı Stili | None |
| Pin Aralığı | None |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 100 Ohms |
| Tolerans | ±50 % |
| Sıcaklık Algılama | 130 °C |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+145 °C |
| Uygulamalar | N/A |
Etiketler: THERMISTOR PTC 0603 100R 130±7C THINKING - TPM1S101N130R, TPM1S101N130R, Termistörler
