Stokta Yok
3PEAK
TPL803233-S5TR - IC-803233 REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
₺14.78
Vergisiz Fiyat: ₺12.31
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | 3PEAK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | 2.5 to 20 V |
| Giriş Voltajı (Maks) | 20 V |
| Çıkış Voltajı | 3.3 V |
| Çıkış Akımı | 300 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO) |
TPL803233-S5TR - IC-803233 REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
₺14.78
Hızlı Stok Bilgisi Al
