Stokta
TEXAS
TPIC2810DR - IC-2810 LED DRIVER LIN 100MA 16SOIC
₺72.38
Vergisiz Fiyat: ₺60.31
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | LED Display Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Sürücü Tipi | IC-LED Driver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Çıkış Voltajı | 40 V |
| Çıkış Akımı | 100 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 8-Bit Led Driver with I2C Interface |
TPIC2810DR - IC-2810 LED DRIVER LIN 100MA 16SOIC
₺72.38
