Stokta
TOP POWER
TP4056-42-ESOP8 - IC-4056 REG/STANDALONE LINEAR 1A SOP8
₺11.85
Vergisiz Fiyat: ₺9.88
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Batarya Yönetimi Entegreleri |
| Üretici Firma | TOP POWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | ESOP8 |
| Besleme Voltajı | 4 to 8 V |
| Çıkış Akımı | N/A |
| Fonksiyon | Battery Charger |
| Pil Tipi | Li-Ion |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 1A Linear Li-Ion Battery Charger |
TP4056-42-ESOP8 - IC-4056 REG/STANDALONE LINEAR 1A SOP8
₺11.85
