Stokta
POWER INTEGRATIONS
TOP271EG - IC-271 OFFLINE SWITCH FLYBACK 7ESIP
₺120.10
Vergisiz Fiyat: ₺100.08
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | eSIP7C |
| Güç | 244 W |
| Kırılma Voltajı | 725 V |
| Anahtarlama Frekansı | 66 kHz, 133 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Integrated Off-Line Switcher with EcoSmart Technology for Highly Efficient Power Supplies |
TOP271EG - IC-271 OFFLINE SWITCH FLYBACK 7ESIP
₺120.10
