Stokta
POWER INTEGRATIONS
TOP267EG - IC-267 OFFLINE SW PWM OCP OVP 7ESIP POWER
₺115.30
Vergisiz Fiyat: ₺96.08
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | eSIP7C |
| Güç | 103 W |
| Kırılma Voltajı | 725 V |
| Anahtarlama Frekansı | 66 to 132 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Off Line Switcher for Highly Efficient Power Supplies |
TOP267EG - IC-267 OFFLINE SW PWM OCP OVP 7ESIP POWER
₺115.30
