Stokta
POWER INTEGRATIONS
TOP257EN - IC-257 OFFLINE SWIT PROG OVP 7CESIP
₺126.70
Vergisiz Fiyat: ₺105.58
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | AC-DC Çevirici ve Offline Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | POWER INTEGRATIONS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | eSIP7C |
| Güç | 157 W |
| Kırılma Voltajı | 700 V |
| Anahtarlama Frekansı | 66 to 132 kHz |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Integrated Off-Line Switcher with Extended Power Range |
TOP257EN - IC-257 OFFLINE SWIT PROG OVP 7CESIP
₺126.70
